MY PRINTS FOR SALE

Art Prints

My Etsy Shop

niedziela, 8 kwietnia 2012

Zamiast Zyczen Wielkanocnych

3 komentarze:

 1. 23 lata "wolności" skutecznie ogłupiło już nasz naród, który nauczył się nieuctwa i konsumpcji.
  W tym kraju już nie ma komu wyjść na ulicę, stada baranów wychodzą do Centrów Handlowych i to im wystarcza, resztę czasu spędzają przy serialach z ogłupiacza.

  Wg nas nie ma ratunku.
  Widzący są mniejszością bez szans.
  Ułudą wolności będzie niekwestionowana możliwość modlenia się w ojczystym języku. Do tego nikt się ( świetne posunięcie polityczne!) nie wtrąci. Byle byśmy byli robolami i konsumentami, broń Boże, producentami.  Internet też bywa pułapką - 98% społeczeństwa kliknięcie w "to lubię" uważa za jedyny sposób zawetowania czy strajku... (Tak było m.in. przy próbach oprotestowania ciągłych złodziejskich podwyżek benzyny. Z Facebooka wynikało, że armie zmotoryzowanych sparaliżują całą Polskę, faktyczne akcje kierowców w liczbie żałośnie niskiej jeździły po kilku zaledwie miastach.)

  Heh.

  Pzdr.

  PS.
  Świetny post. Będziemy propagować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napiszemy pod Wami bo zgadzamy się co do słowa.
   Nas ogarnia paniczny lęk o naszych synów którzy wchodzą w dorosłe życie,są wychowani przez nas wkładaliśmy całe swoje życie aby ich ukształtować na dobrych ,myślących ,uczciwych ludzi.Teraz gdy widzimy co się dzieję dookoła panicznie boimy się o ich przyszłość.
   Mamy nadzieję że w najgorszym razie (to chyba nieuniknione) wyjadą gdzieś do Ameryki Południowej bo chyba tam zostały jeszcze kraje które się nie dają tym HUNOM .
   Pozdrawiamy i dziękujemy za ten wpis .
   Zosia i Janusz

   Usuń
 2. Go, Rado, dziekuje.. za to co napisaliscie, i za to, ze jestescie..

  OdpowiedzUsuń